kytka-top

Michaela Kropíková

Svatební floristka

Reference


Míšo, chtěla bych Ti z celého srdce poděkovat za vytvoření nádherné svatební kytice, z které jsem byla doslova nadšená, když mi jí ženich předával. Příjemné překvapení, že to bylo přesně podle mé představy, jak by právě má kytice měla vypadat! Ale nejenom ta splnila očekávání, maminky i babičky dostaly krásné kytičky a ženich špičkovou korsáž.

Podlouhlé i kulaté misky s květinami (jak na svatební tabuli i u nás doma), výzdoba aut, korsáže i obojek pro našeho hafana perfektně doladili naší svatební bílo-zelenou kombinaci. Přírodní srdíčkový polštářek pod prstýnky jsme si usušili na památku, ten je dokonalý.

Paní Kropíkovou budoucím nevěstám vřele doporučuji. Její osobní přístup a profesionalita udělalo z našeho dne výjimečnou událost. Přejeme pracovní úspěchy a spoustu dalších spokojených zákaznic!

Děkujeme Katka a Jirka Kůrkovi


Paní Michaela Kropíková připravovala veškerou květinovou výzdobu pro naši svatbu konanou dne 26.7. 2014. Touto cestou bych ráda vyjádřila opravdový obdiv za vykonanou práci, která byla naprosto precizní a skvěle odvedená.

Výsledek předčil veškerá moje očekávání, vazba květin byla skutečně nádherná a ohromující. Ještě jednou bych touto cestou chtěla moc poděkovat, že i díky Vaší práci byl náš den tak dokonalý!

Jitka Helmichová


Míšo, touto cestou bych Ti chtěla moc poděkovat za krásné květiny, které výborně doplnily celou svatbu. Kytice pro maminky se moc líbily, náramek pro svědkyni slavil také velký úspěch, korsáže vypadaly celý den svěže, ale největší chválu musím pět na svou svatební kytici. Byla překrásná, barevně naprosto vyladěná a obsahovala mé oblíbené květiny, překonala i hazení. Ještě nesmím zapomenout zmínit polštářek na prstýnky, který je naprosto báječný!

Prostě nemůžu napsat nic jiného než DĚKUJEME!!!!

Šárka a Marek Vítovi


Milá paní Kropíková,

touto cestou Vám ještě jednou děkujeme za Vaší skvělou práci!
Vychytla jste úplně přesně mojí představu, výzdoby obřadní síně a restaurace byly nádherné a o mojí kytičce ani nemluvě!
Nikdo jiný by to neudělal lépe než Vy! Jsem ráda, že jsem Vás poznala a že jste to byla právě Vy kdo pomohl k tomu, aby byl náš svatební den tak vyjímečný a nezapomenutelný :)

Zdraví Josefa & Samir


Ještě jednou moc děkuji. Kytičky byly nádherné :)

Eva teď už Čížková


Dobrý večer, paní Kropikova,

ještě jednou nám dovolte Vám poděkovat za krásnou květinovou výzdobu na naší svatbě. :-)

Děkuji moc za spolupráci.

Petra Valentova


Dobrý večer, paní Míšo,

ještě jednou bychom Vám chtěli moc poděkovat!

Děkuji a mějte se fajn.

Michaela Caklová


Dobrý den,

chtěla bych Vám ještě jednou moc poděkovat za svatební květiny!
Kytičku mám ještě doma a každý den se na ní dívám a kochám se, je moc krásná, nakonec se mi snad líbí víc i bez těch modrých kvítků:-)

Ještě jednou moc děkujeme!

Mějte se krásně, hezký den.

Zita Čaloudová:-)


Ty květiny byly všechny nádherné!!! Moc se Vám to povedlo :)

Celý den byl překrásný a báječně jsme si ho užili, takže ještě jednou moc děkujeme i Vám :)

Mějte se hezky a užívejte léto,

Jana Horová :)


Dobrý den,

zasílám Vám slíbené fotky kytice. Poslala jsem Vám i fotku svědků a dortu, kde byly květiny od Vás.

Kytice byla opravdu nádherná, mnohokrát děkuji.

Přeji Vám krásný den. S pozdravem

Alena Prajzlerová


Dobrý den paní Kropíková,

rádi bychom Vám poděkovali za Vaši práci při organizaci naší svatby. Svatební kytice byla přesně taková, jak jsem si ji vysnila, jedním slovem nádherná. Maminky, svědkyně i ženich byli nadšení z krásných květin a korsáže.

Výzdoba restaurace, kterou jste pro nás připravila, velkou měrou přispěla k tomu, že tento den se pro nás stal jedinečným.

V příloze zasílám několik fotek Vaší skvělé práce.

Ještě jednou moc děkujeme!!!

Lenka a Michal Janků


Míšo, chtěli by jsme Ti moc poděkovat za překrásné svatební kětiny. Celá výzdoba byla perfektní, korsáže i květiny pro maminky a květina pro svědkyni se všem moc líbily a má svatební kytice předčila mé očekávání. Byla naprosto dokonalá, hezčí kytici jsem nikdy neviděla. Stejně tak polštářek pod prstýnky byl krásný a prstýnky na něm vypadaly nádherně. Tvé květiny udělaly náš den vyjímečným.

Všem budoucím nevěstám bych chtěla paní Kropíkovou doporučit nejen proto, že její květinové vazby jsou úžasné, ale také proto, že má spoustu dobrých nápadů a díky jejímu milému, přátelskému a profesionálnímu přístupu udělá z plánování vaší svatby nezapomenutelnou událost.

Iva a Jirka Zoulovi


Ahoj Míšo,

musím Ti napsat, že kytka je překrásná, drží ještě dneska! A neházela sem s ní, použila jsem maminky :-)
Děkuju!

Jana Ř.


Ahoj Míšo,

moc bych Ti chtěla poděkovat za úžasnou výzdobu restaurace. Moc se Ti to povedlo.Kytičky byly taky úžasný.
Děkujůůůůůů,

papa Denisa


Dobrý den, paní Míšo:-)

Musím Vám napsat, ještě než budou fotky...a znovu poděkovat za krásnou práci, kterou jste odvedla. :-)
Kytky i výzdoba byly nádherné! Přesně podle mých pocitů ... i ty stojany na zámečku...
Den to byl moc krásný, jak počasí tak vše ostní běželo bez zádrhelů a musím říct, že člověk sice byl vnitřně určitě vystresovaný, ale fakt jsme si to v pohodě užili ...
ještě jednou děkujeme.

Mějte se fajn. E.M.O


Děkujeme za nejkrásnější kytičky a nejúžasnější výzdobu! :-)
Děkujeme, že jsete se podílela na našem výjmečném dnu!

Mějte se moc fajn,

Lucie a Radim Švehlovi


Děkujeme Míšo za skvělou práci, byla naprosto profesionální a Tvůj přátelský přístup mi pomohl překonat předsvatební stres. Mohli jsme se na Tebe plně spolehnout a to je pro nevěstu naprosto zásadní. I tak neobvyklé místo, které jsme si s manželem vybrali pro náš svatební obřad si změnila v nádherné romantické prostředí. Když jsem do místnosti, dá-li se to tak nazvat :-), vcházela v doprovodu mého tatínka, vyhrkly mi slzy dojetím. Bylo to krásné, nad mé očekávání. Svatební stůl si vyzdobila a přichystala také naprosto podle mých představ.

Přejeme Ti do budoucna, aby se Ti práce stále tak dařila a měla si jen samé spokojené nevěsty a ženichy jako jsme byli my dva.

Zuzka a Aleš Houškovi


Touto cestou bych velice ráda poděkovala paní Kropíkové za krásné svatební kytice.
Objednané kytky byly absolutně perfektní a podle mých představ. Paní Kropíková je velice šikovná, příjemná, ochotná a určitě vyhoví vaším potřebám a poradí. Má moc šikovné ručičky. Svatební kytice se všem moc líbily a bylo vše krásné sladěné do nejmenšího detailu. MÓÓÓC DĚKUJEME!

Lucka Šmídová